اخباراخبار بیت کوین

پذیرش بیت پی در هتل لوکس آمریکا

بیت کوین در صنعت هتل داری نفوذ کرد و هتل لوکس آمریکا بیت پی را پذیرفت

استفاده از درگاه پرداخت بیت کوین در هتل لوکس آمریکا

مجموعه هتل لوکس کسلر آمریکا بیت کوین و ارزهای رمزپایه را به عنوان روش پرداخت جدید پذیرفت. طبق اعلامیه مطبوعات که در روز سه شنبه منتشر شد، هتل‌های زنجیره‌ای کسلر با درگاه پرداخت بیت پی همکاری کرد و بیت کوین را پذیرفت. همچنین شامل بقیه ارزهای دیجیتال مثل اتر، دوج کوین، یو اس دی کوین، توکن استاندارد پکسوس، بایننس یو اس دی و ارز جمینای نیز می‌شود.

در حال حاضر مجموعه لوکس کسلر آخرین برند لوکسی است که با درگاه پرداخت بیت پی همکاری کرده است تا پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال را برای محصولات و خدمات شان فراهم کنند.

نوشته های مشابه

استفاده از درگاه پرداخت BitPay به فریوی کولازو، مدیر ارشد مالی شرکت، کمک می‌کند تا ریسک تبدیل پول برای مهمانان بین المللی را کاهش دهد. ریچارد کسلر، مدیر عامل شرکت، در این مورد گفت:

در حال حاضر بیت پی یکی از ایده‌های نوآورانه در صنعت هتل داری است. من معتقدم ارزهای رمزپایه و بیت پی در سرتاسر جهان پذیرفته خواهند شد. چرا که درگاه پرداخت بیت پی به ما کمک می‌کند تا انتخاب‌های بیش‌تری برای پرداخت داشته باشیم. در واقع از خطوط هوایی گرفته تا آژانس‌های مسافرتی، کل صنعت گردشگری و هتل داری خیلی سریع اقدام به پذیرش ارزهای دیجیتال کردند.

احتمالاً شیوع ویروس کرونا، تاثیر کرونا در صنعت گردشگری، همچنین ظهور صنعت دیجیتال و پروتکل‌های بهداشتی (فاصله گذاری اجتماعی و عدم تماس افراد با یکدیگر) تمایل به استفاده از ارزهای دیجیتال مجازی را افزایش داده است.

آژانس مسافرتی ارزهای رمزپایه تراولا در گزارش خود در سال 2020 اظهار کرد که 68% از رزروها در این ماه با ارزهای مجازی صورت گرفته و شرکت بزرگ‌ترین ارقام درآمد ماهانه را ثبت کرده است.

به غیر از استفاده از شیوه پرداخت با ارزهای دیجیتال، شرکت‌های هواپیمایی و سایر سهام داران به فکر استفاده از بلاک چین برای جلوگیری از شیوع کرونا هستند.

در ماه فوریه، شرکت ایر فرانس اعلام کرد در حال آزمایش روی بلاک چین است تا با استفاده از بلاک چین نتایج تست کووید 19 مسافران را دریافت کند.

منبع: وبسایت coin telegraph

تاریخ انتشار خبر: 12 مارس 2021

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx