اخبار

HIVE Blockchain مرکز داده کاوی نروژ را به دلیل از دست دادن یارانه های دولت به فروش می رساند.

رئیس هیئت مدیره Frank Holmes فروش را "ناخوشایند" توصیف کرد اما از ادامه انجمن برای یافتن کاربری برای این ملک تأیید شد.

HIVE Blockchain مرکز داده کاوی نروژ را به دلیل از دست دادن یارانه های دولت به فروش می رساند.

شرکت استخراج معادن رمزنگاری HIVE Blockchain Technologies یکی از مراکز داده خود را که قبلاً از سال 2018 آن را اداره می کرد در شهرداری نارویک نروژ به فروش رساند.

نوشته های مشابه

در اطلاعیه روز دوشنبه ، HIVE اعلام کرد که علاوه بر پرداخت 200000 دلار ، کلیه سهام شرکت تابعه محلی Kolos Norway AS را به Narvik منتقل کرده است. این اقدام پس از تصویب لایحه ای در پارلمان نروژ در دسامبر 2018 انجام شد که در مورد مصرف برق برای معدن کاران رمزنگاری آسانی ایجاد نمی کند.

این شرکت معدنی گفت با توجه به این قانون که از سال 2019 در حال اجرا است ، “دیگر بعید است که [HIVE] بتواند شرایط توسعه را داشته باشد”.طبق HIVE ، این لایحه در واقع ارزیابی حقوق توسعه زمین را از 15 میلیون دلار به صفر کاهش داده است.

رئیس اجرایی HIVE ، فرانک هولمز ، این فروش را “ناخوشایند” توصیف کرد اما از ادامه انجمن برای یافتن کاربری برای این ملک تأیید شد.

هولمز گفت: “این معامله قبل از این بود كه من یا مدیر مالی ما وظایف اجرایی را بر عهده بگیریم.” “ما خوشحالیم که تیم مدیریتی ما اکنون می تواند بر روی نیازهای فوری تر مانند ارتقا امکانات فعلی ما ضمن گسترش فعالیت های موجود در سوئد ، ایسلند و کانادا ، تمرکز کند.”

یک ماینر بزرگ اتر (ETH) ،HIVE از یک طرح دو فاز در سه ماهه اول سال 2020 برای گسترش عملیات استخراج خود در سوئد بیش از 20٪ خبر داد. در مارس 2020 ، این شرکت تاسیسات جدیدی را به قیمت 2.8 میلیون دلار در Quebec به دست آورد و گفته می شود كه در آن زمان ظرفیت معدن جهانی خود را دو برابر كرده است.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx