اخباراخبار استخراجاخبار بیت کوین

GoMining جایگزینی برای استخراج سنتی و ابری ایجاد کرد .

GoMining یک توکن منحصر به فرد GMT ایجاد کرد که از قدرت محاسباتی واقعی ناوگان معدن دستگاه های خود پشتیبانی می کند.

GoMining جایگزینی برای استخراج سنتی و ابری ایجاد کرد .

از زمانی که mining به تازگی متداول شده است ، مشکلات زیادی در ارتباط با این فرآیند مانند سخت افزار گران قیمت و مصرف برق بوجود آمده است. به این ترتیب ، GoMining یک جایگزین منحصر به فرد ایجاد کرد که مشکلات غیر ضروری را از بین می برد.

نوشته های مشابه

GoMining یک توکن منحصر به فرد GMT ایجاد کرد که از قدرت محاسباتی واقعی ناوگان معدن دستگاه های خود پشتیبانی می کند. علاوه بر این که هر توکن یک دارایی است ، امکان استخراج بیت کوین (BTC) را به صورت روزانه فراهم می کند. علاوه بر این ، بر خلاف معادن سنتی ، دارندگان نیازی به هزینه برای تجهیزات ندارند و بر خلاف ماینینگ ابری ، GMT استخراج را بدون محدودیت زمانی مجاز می کند.

در حال حاضر ، این شرکت 50 درصد برق برای عملکرد مراکز داده از منابع انرژی تجدیدپذیر مانند نیروگاههای برق آبی و توربین های بادی دریافت می کند. در آینده ، تیم قصد دارد به طور کامل به سمت مصرف پایدار انرژی حرکت کرده و هرگونه آسیب زیست محیطی را به حداقل برساند.

این تیم تقریباً هر هفته تجهیزات اضافی و قدرت محاسبه را معرفی می کند. پس از این ، 20 تا 90 درصد از توکن های جدید (که با استفاده از توان محاسباتی تازه تأمین می شوند) سوزانده می شوند و ظرفیت آزاد شده بین توکن های دیگر توزیع می شود. در نتیجه ، ظرفیت عرضه GMT افزایش می یابد و در نتیجه درآمد افزایش می یابد. طی سه ماه ، قیمت این توکن 200 درصد افزایش یافته است.

در چند سال آینده ، این شرکت قصد دارد ارزش GMT (و درآمد حاصل از استخراج) را چندین برابر افزایش دهد. با این حال ، هدف نهایی GoMining تأمین 20 درصد از معادن جهان است ، که با توجه به سرعت رشد شرکت کاملاً امکان پذیر است.

پیوندهای اجتماعی

Reddit: https://www.reddit.com/user/GoMiningToken

Twitter: https://twitter.com/GMT_Token

Instagram: https://www.instagram.com/gmt_token/

Telegram: https://t.me/gmt_token_talk

تماس رسانه ای

Company: GoMining

Contact: Matthew Halford, PR representative

Email: [email protected]

Website: https://token.gomining.com/

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx