Buy The (F*******) Dip (BTD/BTFD)

Buy The (F*******) Dip (BTD/BTFD) چیست؟

Buy The (F*******) Dip (BTD/BTFD) روشی برای crypto bull است. به این معنی است که هر کاهشی در قیمت coin مورد علاقه شما فقط باید به معنای یک چیز باشد و آن اینکه زمان خرید بیشتر فرا رسیده است.

Hardcore Cryptocurrency Bull در شکل ها و اندازه های متعدد هستند، اما حداقل یک چیز مشترک دارند: همه آنها معتقدند که تنها مقصد coin انتخابی آنها moon است.

اگر کسی بخواهد به این طرز تفکر پایبند باشد، منطقی است که کاهش قیمت ها نباید به عنوان هر نوع تغییر در ارزش منصفانه دارایی در نظر گرفته شود، بلکه باید به عنوان فروش فوری کوتاه مدت مورد استفاده قرار گیرد.بنابراین، Buy The (F*******) Dip (BTD/BTFD) به شعار crypto bull تبدیل شد.

در تئوری، متعهد بودن به Buy The (F*******) Dip (BTD/BTFD) این امکان را می‌دهد تا از کاهش اجتناب‌ناپذیر و مکرر، اما موقتی قیمت دارایی‌هایی که در غیر این صورت روند صعودی دارند و میانگین هزینه‌های دلاری برای مالکیت بیشتر استفاده کنند.

در عمل، به دلیل عدم امکان پیش‌بینی دقیق هر افت قیمت یا در واقع تقریباً غیرقابل پیش‌بینی بودن موفقیت بلندمدت هر دارایی، BTFD راه متمایز زندگی برای crypto bull است.

مظهر آن خوش بینی بی امان است که برخی می گویند برای مردمی که عادت دارند صبح ها از خواب بیدار شوند و متوجه شوند که سبد سهامشان توسط نیروهای بی خیال بازار اژدر شده است و 20 درصد خالص آنها ضروری است. ارزش یک شبه سرمایه گذاران رمزارز از بین رفته است.Dip ها زندگی هستند و BTFD سس مخفی است که دست های ضعیف را از صاحبان آینده Lambo جدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا