آشنایی با بیت کوین

چگونه میتوان بدون سرمایه بیت کوین کسب کنیم؟ معرفی چهار روش کاربردی

آیا برای به دست آوردن بیت کوین باید حتما ماینر باشیم. و یا با مبلغی دارایی آن را خریداری کنیم؟ بیت کوین ماهیتا پول است. پس چرا باید آن را بخریم؟ حالتی وجود دارد که با کار کردن (بدون سرمایه) بیت کوین به دست آوریم؟ با ما همراه باشید. در این مقاله از سایت جامع فیبودکس به پاسخ این سوالات دست پیدا خواهیم کرد.

بیت کوین

بیت کوین در سال 2008  توسط ساتوشی ناکاموتو ارائه شد. در زمانی که این ارز تازه پا به عرصه مالی گذاشته است. طبیعتا قیمت آن ارزان خواهد بود. شایدبرای معرفی این ارز در زمانی به جهت جنبه های تشویقی و یا تبلیغاتی به صورت بسیار محدود و رایگان در اختیار برخی ها قرار گرفته باشد.

اما اکنون قیمت هر واحد آن  $34,905 دلار است. یعنی  859,991,426 تومان. با این حساب وعده بیت کوین رایگان می‌تواند دور از فضای منطقی باشد.

هیچ جای دنیا پول تقدیم افراد نمی‌کنند. مگر آنکه در ازای آن کاری را از شما طلب کنند. و یا کاسه ای زیر نیم کاسه باشد. و سفره ای برای فضای کلاه‌برداران پهن شده باشد.

در ادامه به روش های دریافت بیت کوین بدون سرمایه خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

وب سایت Faucet

 

وب سایت فاست Faucet سایتی است که با استفاده از آن از طریق کلیک بر روی کلیدی خاص می‌توانید با کلیک هر چند ثانیه یک بار بر طبق قول این سایت 0.001 دلار بیت کوین به مخاطب تعلق میگیرد.

این مقدار از بیت کوین در اصل ارزش خیلی کمی دارد. اما شاید در آینده با بالا رفتن نرخ ارز ممکن است ارزش پیدا کند.

اما موضوع تنها کم بودن بیت کوین دریافتی نیست. فاست برای برداشت ارز حد تایین کرده است. بر این اساس که نرخ کلیک باید بسیار بالا باشد تا به سقف مالی مورد نظر دست یابد. که بتواند کوین خود را دریافت کند.

از طرفی دیگر اعتباری برای قول و قرار ها وجود ندارد. یعنی حتی اگر به عدد مود نظر و سقف تعیین شده دست یابید معلوم نیست برای دریافت این پول فاست چه قوانینی را وضع میکند. و چگونه سنگ اندازی میکند.

زمانی که بیت کوین تازه متولد شده بود همین سایت در جهات معرفی و به دلایل تبلیغاتی به کاربران این ارز را  هدیه داد. اما آن زمان قیمت کوین پایین بود. و این کار قابل انجام بود. برای شفاف شدن موضوع فرض کنید طلا تازه کشف شده و نیاز دارد به مردم به عنوان یک شی ارزشمند معرفی شود. در ابتدا که هیچ کسی از ارزش طلا خبری ندارد. اینکه معادن طلا کشف شود و از آن محافظتی نشود، غیر ممکن به نظر نمیرسد. همین طور اگر جایی آن را راحت هدیه دهد و  یا ارزان بین مردم ردو بدل شود. منطقی به نظر میرسد. اما در این عصر اگر خبری مبنی بر این بشنویم که جایی به مردم طلا هدیه میدهد. منطقی نیست. هیچ طلا فروشی کوچکی هم نیست که از سیستم های امنیتی پیشرفته برخوردار نباشد.

روش کار با فاست

در این سایت برای اینکه به کاربر بیت کوین تعلق بگیرد باید با کلیک بر روی یک کلید یه صورت هر چند ثانیه یک بار کارمزد دریافت کنید. اما برای این کار روش های دیگری میتواند کاربردی باشد. مثلا با اشتراک گذاشتن لینک سایت بر روی صفحه شما و اضافه شدن افراد جدید به مجموعه خودتان نرخ کلیک ها رابالا ببرید.

سایت های فاست

سه وب سایت فاست برای دریافت بیت کوین سایت Cointiply ، BonusBitcoin و Moon Bitcoin از سایت هایی هستند که می‌توانید برای دریافت بیت‌کوین درونشان فعالیت کنید.

 • Cointiply: این سایت از سایت های پر بازدید است. آدرس این سایت Cointiply.com که با کلیک بر روی آن به راحتی میتوانید فعالیت خود را شروع کنید. کار کرد این سایت تنها با کلیک کردن نیست. بلکه با مشاهده تبلیغات نیز میتوانید صاحب بیت کوین شوید.
 • BonusBitcoin: این سایت نیز کلیک ای است. آدرس این سایت bonusbitcoin.co است که  با کلیک بر روی آن میتوانید به راحتی کار خود را شروع کنید. که با گذشت هر یک ربع یک بارمیتوان  24 ساتوشی کسب کرد.

 • Moon Bitcoin: این سایت نیز مانند سایرین کلیک ای است. آدرس این سایت moonbit.co.in است. که با کلیک بر روی آن میتوانید به راحتی کار خود را شروع کنید. هر 5 دقیقه 10 ساتوشی کسب میشود.

فریلنسر

عده ای از افراد هستند که در انجام کار ها و فعالیت های مجازی مهارت دارند. میتوان با قبول این سری از کار ها که در شاخه آنلاین و فعالیت های دور کاری میتوان آن ها را طبقه بندی کرد. در ازای انجام کار بیت کوین مطالبه کنید. این در حالی انجام پذیر است که شما بتوانید با مهارت درست از کار و تسلط کافی بر روی زبان خارجی به صورت تخصصی برخوردار باشید.

سه سایت تخصصی برای انجام این دست فعالیت ها وجود دارد.

 • ارز دیجیتال: این وب سایت از تولید کنندگان محتوی ، برنامه نویسان و… برای انجام کار حمایت میکند. حداقل سابقه ی مورد نیاز برای شروع کار تولید محتوی یک سال و برای شروع فعالیت برنامه نویسی سابقه کار سه ساله شرط است. در کنار این ها تسلط به زبان انگلیسی فراموش نشود. اگر این شرایط را دارید. میتوانید به این آدرس @arzdigital_hire رزومه کاری خود را ارسال کنید. این آدرس یک لینک تلگرام است. که از این طریق میتوانید نسبت به ارسال رزومه اقدام کنید. این سایت از بیت کوین برای پرداختی های حقوق استفاده میکند.
 • crypto.jobs:  این وب سایت فرصت های شغلی شرکت های صاحب نام و بزرگ را در سراسر جهان با فریلنسر ها به اشتراک میگذارد. در این سایت صرافی های نامی و شرکت های معتبر نیرو های خود را دریافت میکنند. کار در این وب سایت دور کاری است. انجام فعالیت های مرتبط برای این شرکت ها برای فریلنسر ها فرصت تلقی شده و تاثیر بسزایی در رزومه و موقعیت های کاری آینده شان دارد.

 • cryptogrind: این سایت یک بستری است که صاحبان کار در آن کار ها را با کنندگان کار به اشتراک میگذارند. در این سایت فریلنسر ها با انتخاب پروژه های مورد نظرشان و تکمیل کردن آن ها دستمزد هایشان را به بیت کوین دریافت میکنند.

اتصال فرد به فرد

روش اتصال افراد با استفاده  از یک لینک ساده. در این روش با ثبت نام لینک منحصر به فرد خودتان را دریافت میکنید. با ارسال آن برای دیگران و همچنین عضویت افراد جدید به صورت هرمی دامنه زیرمجموعه های شما زیاد شده و از آن طریق میتوانید از بیت کوین کارمزد بگیرید.

باید دقت کرد احتمال کلاه برداری در این حالت در میان افراد شایع است. اگر تمایل دارید که از این طریق صاحب بیت کوین شوید. باید از سایت های معتبر اقدام کنید.

 • سایت بایننس: برای دریافت لینک با ثبت نام در سایت بایننس می‌توانید وارد قسمت Account شوید. و لینک مربوط به خود را دریافت کنید. و کار خود را شروع کنید. اگر زیر مجموعه های شما معاملات انجام دهند. شما ذی نفع هستید و تا  سقف 50 درصد از معاملات کمیسیون دریافت خواهید کرد.
 • Paxful : پکس فول نیز مانند بایننس یک صرافی نامی است. که به واسطه دعوت افراد و دریافت زیر شاخه های هرمی، با تراکنش آنها کمیسیون دریافت کنید.

تبلیغات

اگر اینفلوئنسر هستید. و در شبکه های مجازی صاحب دنبال کننده ها هستید. خیلی راحت میتوانید از سایت های مختلف تبلیغ بگیرید و با استفاده از آن بیت کوین دریافت کنید.

سه سایت که از آن طریق میتوانید بنر های تبلیغاتی را دریافت کنید:

 • CoinTraffic : آدرس این سایت CoinTraffic.io  میباشد. که با کلیک بر روی آن میتوانید فعالیت خود را آغاز کنید. در این سایت به راحتی بنر های تبلیغاتی را دریافت کنید. و به سادگی بیت کوین های خود را دریافت کنید. سقف مجاز برای برداشت وجه 25 یورو است. و کمتر از آن قابل برداشت نیست. لازم به ذکر است که این سایت خوش حساب بوده و واریزی ها را به موقع انجام می دهد.

 •  Coinzilla : آدرس این سایت Coinzilla.com میباشد. که با کلیک بر روی آن میتوانید فعالیت خود را آغاز کنید. این وب سایت با دو ارز بیت کوین و اتریوم کار میکند. بعنی با قبول هر آگهی پول خود را به صورت بیت کوین یا اتریوم دریافت میکنید. سقف برداشت در این سایت 50 یورو است. اگر سایت یا صفحه شما بازدید کمی دارد این سایت مناسب شما نخواهد بود.

 • Bitmedia: آدرس این سایت Bitmedia.io میباشد. که با کلیک بر روی آن میتوانید فعالیت خود را آغاز کنید. برعکس سایت قبل، این سایت مناسب پیج ها و یا وب سایت های کم بازدید است. چون سقف برداشت آن بسیار پایین و به اندازه 0.001 بیت کوین است.

کلاه برداری

همان طور که در ابتدای این مقاله اشاره کردیم در این فضا ها کشش کلاه برداری از سمت هکر ها و… بالا است. و باید بسیار محتاط باشید. در تاریخچه عملکرد کاربران این طور دیده شده است. که عده ای با اکانت های جعلی با نام توسعه دهندگان مانند ایلان ماسک و… با کامنت هایی در وب سایت های پر بازدید و صفحه های مجازی پر مخاطب کامنت هایی مبنی بر هدیه دادن بیت کوین و یا سایر ارز ها مشاهده شده است. و جالب است که از همین روش ساده افراد زیادی در دام افتاده و کلاه برداران پول خوبی به جیب زده اند.

پس باید حواسمان باشد که با ترفند های هکر ها به دام نیوفتیم. نکته بعدی که حائز اهمیت است پرداخت های مالی است. در این سایت ها و بستر هایی که برای دریافت بیت کوین فراهم شده به هیچ عنوان هیچ گونه واریزی از سمت کاربران به سایت های توسعه دهنده نداریم! و  این خود یک نشانه غیر قابل اطمینان بود آن وب سایت است.

و در نهایت حملات  فیشینگ، توجه داشته باشید که با لینک سازی ها و عضو گیری نسبت به انتشار اطلاعات شخصی خود بسیار بسیار دقت کنید و محتاط باشید.

در نهایت:

اگر به دنبال کسب درآمد هستید. با تحقیق درست و بررسی جوانب تصمیم گیری کنید. تا اولا درگیر کلاه برداران و هکر ها نشوید. و ثانیا بدون اتلاف وقت بتوانید خود را سرمایه دار کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت جامع فیبودکس سر بزنید.

نوشته های مشابه

5 1 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx