اخباراخبار بیت کوین

الون ماسک : “من هیچ یک از بیت کوین های خود را نفروخته ام”

ممکن است تسلا به برخی از سودهای خود در بیت کوین پی برده باشد ، اما مدیر عامل شرکت الون ماسک همچنان به کار خود ادامه می دهد.

الون ماسک : “من هیچ یک از بیت کوین های خود را نفروخته ام”

الون ماسک ، کارآفرین میلیاردر ، با استفاده از توئیتر به جامعه رمزنگاری اطمینان داده است که هیچ یک از محصولات شخصی BTC خود را نفروخته است.علی رغم اینکه شرکت وی تسلا از سودهای خریداری شده اخیر بیت کوین سود کسب کرده است.

اظهارات الون ماسک در واکنش به اتهامات کمدین دیو پورتنوی مبنی بر سودآوری مدیرعامل تسلا از پمپ بیت کوین و تخلیه مهندسی از طریق بیانیه های عمومی خود مبنی بر حمایت از ارز رمزنگاری شده بود.

ماسک با رد ادعای پورتنوی اظهار داشت که “تسلا 10 درصد از دارایی های خود را برای اثبات نقدینگی بیت کوین به عنوان جایگزینی برای نگه داشتن پول نقد در ترازنامه فروخت” ، وی افزود:

“من هیچ یک از بیت کوین های خود را نفروخته ام.”
شما اینکار را نمیکنید.من بیت کوین خود را نفروخته ام. تسلا 10 درصد از دارایی های خود را اساساً برای اثبات نقدینگی بیت کوین به عنوان جایگزینی برای نگه داشتن پول نقد در ترازنامه فروخت.
– الون ماسک (elonmusk) 26 آوریل 2021

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده ، شرکت تسلا در سه ماهه اول سال 2021 بخشی از دارایی های بیت کوین خود را فروخته و درآمد خالص 272 میلیون دلاری کسب کرده است.

در فوریه سال جاری ، این شرکت پس از افشای خرید استراتژیک ارزش 1.5 میلیارد دلار بیت کوین – به ارزش 7.7 درصد از موقعیت نقدی ناخالص آن ، بازار گاو نر را اجرا کرد.

در همان ماه ، تسلا همچنین اعلام کرد که پذیرش پرداخت های BTC برای اتومبیل های خود را آغاز می کند و تأکید می کند که این وجوه را به جای تبدیل به پول نقد در بیت کوین ذخیره می کند.

ایلون ماسک معمولاً از افشای مقدار شخصی بیت کوین خودداری می کند ، اما آخرین توییت وی نشان می دهد که او تمایلی به فروش آن ندارد.

بر اساس CoinGecko ، در زمان نوشتن مقاله ، BTC طی 24 ساعت گذشته 3٪ سود کسب کرده است تا با 53،600 دلار معامله کند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx