Bear Trap

Bear Trap چیست؟

Bear Trap به طور کلی شامل تعدادی معامله‌گر می‌شود که دارایی‌های ترکیبی قابل توجهی از یک ارز دیجیتال دارند.

آنها با هم ترتیب فروش مقدار زیادی از آن coin را در همان زمان خواهند داد. هدف این است که سایر فعالان بازار متقاعد شوند که یک اصلاح قیمت در حال وقوع است و آنها در پاسخ به آنها دارایی های خود را بفروشند و در نتیجه قیمت ها را حتی بیشتر کاهش دهند.

در این مرحله Bear Trap “آزاد می شود” و گروه دارایی های خود را با قیمت پایین تر بازخرید می کند. سپس ارزش coin افزایش می‌یابد و تله‌گذاران سود می‌برند. Bear Trap ها از بازار سهام سرچشمه می‌گیرند. با این حال، در این زمینه، این اصطلاح برای توصیف تکنیک و نشانه فنی خاص یک معکوس در یک روند نزولی بازار استفاده می شود.

آنها می توانند در طی چند روز یا در عرض چند ساعت رخ دهند و زمانی شروع می شوند که تقاضا برای سهام از تعداد دارندگانی که مایل به فروش هستند بیشتر شود. سپس خریداران پیشنهادات خود را افزایش می دهند و فروشندگان بیشتری را جذب می کنند و بازار را به سمت بالا سوق می دهند.

دارندگان سهام تنها زمانی متوجه سود می شوند که سهام را بفروشند، به این معنی که نرخ های بالاتر خرید نیز فشار برای فروش را افزایش می دهد. در پاسخ، سرمایه‌گذاران نهادی سهام را رها می‌کنند به این امید که شرکت‌کنندگان با مهارت کمتر سهام خود را نیز بفروشند و قیمت‌ها را پایین بیاورند.

هنگامی که قیمت ها تا سطح مطلوبی کاهش یافت، سپس مقادیر زیادی از سهام را بازخرید می کنند و قیمت ها را بالا می برند و سود می برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا