Anti-Fragile

Anti-Fragile چیست؟

اگر دارایی Anti-Fragile باشد، این می تواند به این معنی باشد که هر زمان که ریسک و عدم اطمینان وجود داشته باشد، عملکرد بهتری دارد.

برخی از کارشناسان، مانند Nassim Nicholas Taleb، استدلال کرده اند که بیت کوین در این دسته قرار می گیرد.

Anti-Fragile فراتر از انعطاف پذیری یا استحکام است. برخی چیزها از شوک سود می برند. آنها در معرض نوسانات رشد و پیشرفت می کنند.

این روایت با برخی از دارایی‌های رمزنگاری شده، از جمله BTC که دارایی امنی مانند طلا است مطابقت دارد، هر زمان که عدم اطمینان در بازار سهام ایجاد می‌شود BTC افزایش قیمت را تجربه می‌کنند.

یکی دیگر از ویژگی های Anti-Fragile این است که دارایی مورد نظر هر زمان که یک شکست بزرگ وجود دارد قوی تر می شود.

این ایده که بیت کوین فقط به این دلیل وجود دارد که تعداد معینی از مردم به آن اعتقاد دارند، آن را بلافاصله آسیب پذیر و ضعیف می کند. این به کسانی که خارج از این موضوع هستند اجازه می دهد باور کنند که درست همانطور که زمانی ایجاد شد، می تواند مانند یک روند مد ناپدید شود.

قضیه ی Anti-Fragile نشان می دهد که بیت کوین با هر ضربه ای که خورده قوی و قوی تر شده است. این نشان می دهد که چگونه تعداد بیشتری از مردم به استقبال از ارز دیجیتال ادامه داده اند.

یکی دیگر از عناصر مهم Anti-Fragile این است که چگونه بیت کوین نمی تواند به طور ناگهانی توسط یک طرف بسته شود. ماهیت غیرمتمرکز بلاک چین به این معنی است که همزمان روی هزاران کامپیوتر اجرا می‌شود و در نتیجه، غیرممکن است که یک فرد آن را آفلاین کند.

همه اینها می تواند تنظیم بیت کوین را در آینده سخت تر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا