اخباراخبار جهان

لایحه نیویورک : استخراج رمزنگاری به دلیل نگرانی از کربن به مدت 3 سال ممنوع شود.

لایحه ای که به دنبال "مکث" استخراج رمزنگاری به مدت سه سال در نیویورک بود ، در تاریخ 3 مه به کمیته حفاظت از محیط زیست ایالت ارجاع شد.

لایحه نیویورک پیشنهاد می کند استخراج رمزنگاری به دلیل نگرانی از کربن به مدت 3 سال ممنوع شود.

در صورت تصویب آخرین لایحه با محوریت محیط زیست در مجلس سنای ایالت ، miners رمزنگاری در نیویورک ممکن است سه سال مکث اجباری داشته باشند.

نوشته های مشابه

لایحه 6486 سنای نیویورک توسط سناتور دموکرات کوین اس. پارکر ، رئیس کمیته انرژی و ارتباطات از راه دور پیشنهاد شد و توسط راشل می ، سناتور دموکرات ، رئیس کمیته پیری ، رئیس کمیسیون قانونگذاری منابع روستایی ، با حمایت مالی شد. .

این لایحه هنوز مورد حمایت گسترده سناتورهای دیگر قرار نگرفته است ، با این حال دموکرات ها مجلس عوام و سنا را کنترل می کنند.

این لایحه به دنبال “ایجاد یک مهلت قانونی برای بهره برداری از مراکز ارز رمز پایه  استخراج ارزهای رمزپایه” است ، تا اثرات زیست محیطی استخراج رمزنگاری با پشتیبانی از سوخت های فسیلی را کاهش دهد.

این هدف همچنین اجرای مقررات سختگیرانه تری برای مراکز استخراج از جمله الزام به انجام بررسی اثرات زیست محیطی است که اگر تأسیسات با اهداف تغییرات آب و هوایی نیویورک مطابقت نداشته باشد از استخراج رمزنگاری جلوگیری می کند.

این لایحه در تاریخ 3 مه به کمیته حفاظت از محیط زیست ارجاع شد و ادعا می شود که مطابق با “قانون آب و هوا و حمایت از جامعه” در نیویورک عمل می کند ، با لایحه ای که عنوان می کند:

“در یک معامله ارز رمزنگاری شده همان مقدار انرژی که یک خانوار متوسط آمریکایی در یک ماه استفاده می کند ، با سطح تخمینی مصرف جهانی انرژی معادل کشور سوئد استفاده می شود.”

“منطقی است که باور کنیم انتشار گازهای گلخانه ای مرتبط با آن بر خلاف قوانین ایالتی به انطباق با قانون آب و هوا و حمایت از جامعه آسیب می رساند. “این لایحه اضافه می کند.

قانون رهبری آب و هوا و حمایت از جامعه در سال 2019 تصویب شد و اهدافی مانند 70٪ انرژی تجدید پذیر تا سال 2030 ، 100٪ الکتریسیته با انتشار صفر تا سال 2040 و 22 میلیون تن کاهش کربن از طریق بهره وری انرژی و برق را تعیین کرد.

استخراج رمزنگاری در حال حاضر یکی از موضوعات داغ در نیویورک است ، مانند توسعه پیشنهادی نیروگاه بیت کوین با استفاده از گاز Greenbridge در دریاچه Seneca. گزارش شده است که این نیروگاه قصد دارد تا 27000 کامپیوتر را تأمین کند که برای استخراج بیت کوین 24/7 ساعت کار می کنند.

گروه محیط زیست Seneca Lake Guardian از این پیشنهاد خشمگین هستند و در فراخوان اقدام منتشر شده در تاریخ 1 فوریه اعلام کردند: “Cuomo نمی تواند منجر به تغییر آب و هوا شود و از گسترش بیت کوین در Seneca حمایت می کند.”

ایوان تیلور ، معاون رئیس گروه محیط زیست Seneca Lake Guardian ، در پاسخ به عملیات بالقوه استخراج رمزنگاری Greenbridge ، اظهار داشت:

“ما در حال سوزاندن بیشتر سوخت های فسیلی برای به دست آوردن پول جعلی در وسط تغییرات آب و هوایی هستیم ، که ما آن را دیوانه می دانیم.”

حرکتهایی در سراسر جهان برای تنظیم استخراج رمزنگاری با توجه به اهداف کربن و به ویژه در چین انجام شده است که تخمین می زند 65٪ از قدرت هشدار بیت کوین در جهان است.

در تاریخ 27 آوریل ، پکن “اعلامیه اضطراری” را برای انجام بررسی در مراکز داده در استخراج رمزنگاری ارسال کرد ، گزارش می شود که ح ک چ در تلاش است نظارت دقیق تری بر استخراج رمزنگاری در کشور اعمال کند ، به دلیل نگرانی از عدم تحقق “پنج” طرح سالیانه. “

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx