Address

Crypto “Address چیست؟

crypto address رشته ای از ارقام است که نشان دهنده کیف پولی است که می تواند ارز دیجیتال را ارسال و دریافت کند. این شبیه به یک آدرس، ایمیل یا وب سایت واقعی است. هر آدرسی منحصر به فرد است و نشان دهنده محل یک کیف پول در بلاک چین است.

خواندن اکثر آدرس های بلاک چین برای انسان دشوار است، زیرا به شکل رشته های تصادفی طولانی از حروف و اعداد هستند. با این حال، همه آنها منحصر به فرد هستند، که هیچ مشکلی برای شبکه های کامپیوتری ایجاد نمی کند.

آدرس های بلاک چین عمومی هستند و می توانید از کاوشگر بلاک چین برای مشاهده تراکنش های داخل و خارج از یک Address استفاده کنید. همچنین می توانید میزان دارایی هایی را که Address دارد مشاهده کنید. تنها استثنا، بلاک چین‌های مبتنی بر حریم خصوصی (مانند Monero و Grin) هستند.

حتی اگر آدرس‌ها عمومی هستند، بیشتر آدرس‌ها ناشناس (یا بهتر است بگوییم مستعار) هستند، زیرا معمولاً نام واقعی شخصی که دارای آدرس است با آن مرتبط نیست. با این حال، مواردی وجود دارد که آدرس‌ها و شخص یا نهاد پشت سر آنها شناخته شده است: این معمولاً برای صاحبان یا بنیان‌گذاران پروژه‌های صرافی و توکن صدق می‌کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا