اخبار

زمزمه پذیرش بیت کوین به عنوان ارز ملی از سمت پاراگوئه

بیت کوین به زودی ارز ملی پاراگوئه خواهد شد.

به گزارشی از کوین تلگراف دو نفر از اعضای کنگره پاراگوئه با نام های کارلیتوس رخالا (Carlitos Rejala) و سناتور فرناندو سیلوا فاچتی (Fernando Silva Facetti) آماده ارائه یک  طرح جدید در چهاردهم ژوئن یعنی 23 تیر ماه به کنگره پاراگوئه می‌باشند. آنان به قصد اخذ تاییدیه در خصوص تدوین راهبرد های موثر در خصوص رمز ارز ها به ارائه مطلب خواهند پرداخت.

بر همین اساس السالوادور که پیش تر بیت کوین را به رسمیت شناخته بود. و از آن حمایت کرده بود. سایر قانون گذارانم نیز از این تصمیم تاثیر پذیرفته‌اند. تا آن جایی که پاراگوئه نیز در حال زمینه چینی برای پذیرش ارز های دیجیتال میباشند.

اتحاد با ارز ملی

رخالا یکی از نمایندگان مجلس شوری ملی پاراگوئه است. در پی پیام تویتتری‌اش با هدف اتحاد در پاراگوئه نوید پیامی مهم و غافل گیر کننده برای مردم را داشت. و افزود که برنامه ریزی و اقدامات وی و همکاران یک اقدام غافل گیرانه برای تمام مردم جهان خواهد بود.

من هدف اتحاد پاراگوئه را دارم. بر همین اساس طرح راه اندازی بیت کوین را ارائه کرده ایم. قطعا این اقدام اقدامی عظیم و غافل گیرانه برای تمام مردم جهان خواهدبود.

در اتخاذ این تصمیم از سمت کشور پاراگوئه هنوز خیلی از جوانب آن مشخص نیست. و به طور واضح مضمون آن مشخص نشده است. اما این طور پیدا است که نمایندگان قانون در این کشور قصد الگوبرداری سیاسی را از  الکسالوادور را دارند.  علاوه بر آن در تویتتی از رخالا در ده روز گذشته. وی نظر خود را در این خصوص این طور عنوان کرده است:

ارز ها و دارایی های دیجیتال یکی از مهم ترین پروژه های پاراگوئه برای پیشرو شدن در سطح جهانی است.

با رجوع به سایر بیانات. رخالا گویا پاراگوئه طرح هایی را برای توسعه رمز ارز ها برای کسب و کار های مرتبط در نظر گرفته است. این طرح ها به احتمال زیاد شامل حال ماینر ها و استخراج کنندگان نیز خواهد شد. همچنین این اظهارات مضمونی بر پذیرش بیت کوین به عنوان ارزقانونی دلالت داشته است.

علاوه بر آن استفاده از نماد چشم لیزری در عکس پروفایل رخالا پیام دید مثبت و خوش بینانه را به مخاطبان رسانده است.

با توجه به مشکلات مالی آمریکای لاتین که متحمل است. و این فشار بر کشور های آرژانتین و ونزوئلا و مکزیک تحمیل شده دست به اقدامات برای پذیرش ارز دیجیتال بیت کوین به عنوان ارز رسمی زده اند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx