Commingling

Commingling چیست؟

Commingling، در سرمایه گذاری اوراق بهادار، فرآیندی است که در آن پول چند سرمایه گذار مختلف در یک صندوق جمع می شود. در مدیریت سرمایه‌گذاری، Commingling شامل ترکیب دارایی‌های سرمایه‌گذاران در یک صندوق یا وسیله سرمایه‌گذاری است. سپس این صندوق واحد متعلق به هر مشارکت کننده است. ساختار صندوق های ترکیبی نیز برای مدیریت صندوق های سرمایه گذاری نهادی استفاده می شود.

این فرآیند به دلیل مزایای متعدد آن انجام می شود. استفاده از وجوه ادغام شده به مدیران صندوق اجازه می دهد تا هزینه های معاملاتی را پایین نگه دارند زیرا معاملات را می توان در بلوک های بزرگتر اجرا کرد. علاوه بر این، وجوه ترکیبی مزیت مقیاس را به سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهد، زیرا یک مخزن بزرگ‌تر پول، دسترسی به طیف وسیع‌تری از سرمایه‌گذاری‌ها را فراهم می‌کند که ممکن است نیاز به خرید بزرگ‌تری داشته باشد.

علاوه بر این، همه انواع Commingled Funds (صندوق های ترکیبی) به سرمایه‌گذاران مزیت‌هایی در مقیاس ارائه می‌دهند، به این معنی که احتمالاً از طریق یک صندوق ترکیبی بازده بهتری نسبت به وسیله‌ای سرمایه‌گذاری که وجوه سرمایه‌گذاری شده شما را جدا نگه می‌دارد، به دست آورید.

سرمایه گذاران انفرادی نیز کارمزدهای کمتری را به کارگزار خود می پردازند زیرا صندوق به جای اینکه به صورت جداگانه کارمزد کارگزار را پرداخت می کند. این کار مقرون به صرفه تر از استخدام مدیران سرمایه گذاری شخصی برای مدیریت مبالغ کمتری از سرمایه گذاری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا