مردم استرالیا در ازای زدن واکسن بیت کوین هدیه میگیرند!

تشویق مردم استرالیا برای زدن واکسن با بیت کین از طرف سرمایه داران

بر اساس گزارش منتشر شده از کریپتوپوتیتو یکی از ثروتمندان استرالیایی به نام فرد شبستا وعده پرداخت بیت کوین را برای افرادی که تمایل به تزریق واکسن کرونا از خود نشان داده اند را داده است.

این میلیونر استرالیایی قرار است مقدار 5 دلار بیت کوین را به افرادی که واکسن کرونا زده اند و با در آینده نزدیک میزنند. اهدا خواهد کرد. اگر این سرمایه دار بر سر قول خود استوار بماند. با توجه به جمعیت بالای استرالیا و با فرض اهدا کردن هدیه 5 دلار بیت کوین به تمامی افرادی که واکسینه میشوند. این سرمایه دار چیزی به اندازه 75 میلیون دلار آمریکا را برای این کار بایستی کنار بگذارد.

با بررسی دقیق تر،” فرد شبستا که خود یکی از هم بنیان گذاران وب سایت خدمات مالی فایندر است” این گونه برآورد میشود که  هدیه 5 دلار بیت کوین برای افرادی که از بهمن ماه سال گذشته (99) واکسینه شده اند. و تمامی افرادی که در شرف واکسینه شدن اند در نظر گرفته شده است.

به گفته شبستا:

از مدتی قبل این ایده جاه طلبانه را در سر میپروراندم . و اکنون زمان تحقق آن است. تمام عزیزانی که واکسن کرونا بزنند. از طرف من 5 دلار بیت کوین هدیه میگیرند.

این هدیه تنها یک مرتبه به شهروندان استرالیایی تعلق میگیرد. روش دریاف آن برای استرالیایی ها ساده است. به این نحو که در ابتدا با دانلود نرم افزار فایندر مدارک واکسیناسون خود را به سیستم ارائه میدهند. پس از تایید، انتقال 5 دلار بیت کوین به والت های شخصی آن ها انجام میشود.

بر اساس گزارشات آماری، 27 درصد از جمعیت کل استرالیا، تا کنون تمامی مراحل واکسیناسون را به پایان رسانده اند. و 50 درصد از افرادی که گروه سنی آن ها در رده بالای 15 سال قراردارد. نیز در حال انجام عملیات واکسیناسیون هستند.

با این حساب فرد شبستا باید تقریبا نیمی از دارایی و ثروتش را برای تحقق این وعده کنار بگذارد.

شبستا د خصوص پیش بینی روند تغییر نرخ معاملاتی بیت کوین خوش بین است. وی پیش بینی میکند که بیت کوین تا 2021 به ارزش 255000 دلار میرسد.

گواهی تزریق واکسن تقلبی

در حالی که افرادی مانند شبتسا و مجریان و فعالان رسانه ای استرالیا در حال فرهنگ سازی واکسن هستند. و کار هایی از قبل پخش ترانه های “عزیزم واکسن بزن” و با توزیع هدایای نقدی انجام میدهند. عده ای از کلاه برداران، با دریافت ارز دیجیتال، گواهی تزریق واکسن جعلی را به افراد ارائه میدهند.

این حرکت مجرمانه تحت پیگرد قانونی پلیس استرالیا است. و تا کنون چندین مجرم و چندین بستر مجرمانه در فضای مجازی توسط پلیس شناسایی شده اند.

ایتالیا از کشور هایی است که در بحران کرونا آلوده این ویروس شد. و مردم زیادی به این بیماری مبتلا شدند. آمار رسمی استرالیا خبر از واکسینه شدن چیزی به اندازه 65 درصد از کل جمعیت را میدهد. اما در این میان چه تعداد از مدارک جعلی است و چه تعدا اصل مشخص نیست.

مطالب بیشتر


ارز های دیجیتال یک کادو متفاوت برای هدیه دادن/ چگونه ارز دیجیتال هدیه دهیم؟
سرمایه گذاری استرالیایی‌ها در کریپتوکارنسی
بازارساز خودکار چیست؟ و چه تاثیری در انجام تراکنش های ارزدیجیتال دارد؟

خروج از نسخه موبایل