اخباراخبار بیت کوین

هش بیت کوین برای فعال شدن Taproot تقریباً نیمی از نرخ خود را سیگنالینگ می کند.

ماینرهای بزرگ بیت کوین سیگنال هایی را برای فعال سازی Taproot آغاز کرده اند که مقیاس پذیری و حفظ حریم خصوصی برای بزرگترین ارز رمزنگاری شده را با استفاده از سرمایه بازار بهبود می بخشد.

هش بیت کوین برای فعال شدن Taproot تقریباً نیمی از نرخ خود را سیگنالینگ می کند.

جاده ارتقا  Taproot که سرانجام در سال 2021 در حال انجام است ، در حال حاضر در حال انجام است ، استخرهای استخراج عمده Bitcoin (BTC) از قبل خبر از پشتیبانی می دهند.

نوشته های مشابه

طبق داده های Taproot.watch ، یک صفحه وب ایجاد شده توسط توسعه دهنده بیت کوین Hampus Sjöberg ، سیگنالینگ Taproot در حال حاضر حدود 44٪ از کل قدرت هش کردن بیت کوین را از زمان نوشتن این مقاله تشکیل می دهد.

AntPool و F2Pool – دو استخر بزرگ استخراج بیت کوین با نرخ هش – از اولین حامیان فعال سازی Taproot در عرصه استخراج هستند. استخرهای دیگر پشتیبانی ، Foundry USA و Slush Pool هستند ، گروه دوم مسئول استخراج اولین بلوک سیگنالینگ است.

بر اساس اجماع بیت کوین ، فعال سازی Taproot تنها در صورتی انجام می شود که 90٪ از کل بلوک های استخراج شده شامل یک سیگنال فعال سازی در یک پنجره تنظیم مشکل (2016 بلوک) باشد.

این توافق نامه اجماع باید در یکی از دوره های دشواری بین اکنون و 11 آگوست اتفاق بیفتد تا به عنوان یک شبکه برای ماه نوامبر قفل شود. همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، دوره دشواری فعلی پس از 12 درصد تعدیل رو به پایین از اول ماه مه آغاز شد.

از زمان انتشار ، فقط 97 بلوک سیگنالینگ در پنجره فعلی ظاهر شده است. در همین حال ، ماینرهای مسئول 382 بلوک انتخاب کرده اند که “بیت سیگنال” را شامل نشوند.

“عدم رأی” توسط این کنکوری ها ، که 19٪ از 2016 بلوک موجود در پنجره دشواری فعلی را تشکیل می دهد ، به این معنی است که حداقل تا دوره دشواری بعدی نمی توان فعال سازی Taproot را قفل کرد.

با این حال ، با توجه به پشتیبانی گزارش شده توسط ماینرها از Taproot ، انتظار می رود این فعال سازی – که به عنوان مهمترین مورد برای بیت کوین در بیش از چهار سال گذشته اعلام شده است – بدون جنجال به اندازه حماسه شاهد تفکیک شده 2016 و 2017 ادامه یابد.

Taproot به عنوان یک ارتقا as به پروتکل بیت کوین به کاربران امکان می دهد تا شرایط اضافی هزینه را پنهان کنند ، که این می تواند پیامدهای قابل توجهی در قابلیت های قرارداد هوشمند Bitcoin داشته باشد.

توانایی پنهان کردن شرایط اضافی هزینه های فراتر از شرایط تحریک شده توسط طرف های معامله گر نیز می تواند باعث حفظ حریم خصوصی بیت کوین شود.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx