اخبار

نهادهای نظارتی کانادا مبادله رمزنگاری را به نقض قانون اوراق بهادار متهم میکنند.

OSC کانادا پس از اعلام اقدامات جدید انطباق در ماه مارس ، به اقدام علیه سیستم عامل های معاملات ارز رمزنگاری شده ادامه می دهد.

نهادهای نظارتی کانادا مبادله رمزنگاری را به نقض قانون اوراق بهادار متهم میکنند.

تنظیم کنندگان بازار اوراق بهادار کانادا اقدامی نظارتی را علیه بورس ارز رمزنگاری شده جهانی Poloniex آغاز کرده اند.

نوشته های مشابه

روز سه شنبه ، کمیسیون اوراق بهادار انتاریو بیانیه ادعاهایی علیه دارایی دیجیتال پولو ، معروف به Poloniex را منتشر کرد و ادعا کرد که شرکت از قوانین اوراق بهادار انتاریو پیروی نکرده است.

طبق این بیانیه ، Poloniex هرگز در آژانس ثبت نشده است در حالی که کانادایی ها را به استفاده از سیستم عامل خود تشویق می کند و به ساکنان انتاریو اجازه می دهد تا مشتقات و اوراق بهادار رمزنگاری را انجام دهند. OSC نوشت: “Poloniex هرگز دفترچه ای را در کمیسیون ثبت نکرده و یا دفترچه راهنما معافیت را دریافت نکرده است.”

OSC خاطرنشان کرد: از آنجا که Poloniex در جمهوری سیشل عضو است ، سازمان خدمات مالی سیشل در این زمینه به تنظیم کنندگان کانادایی کمک کرده است.

اقدامات جدید حدوداً دو ماه پس از اعلام OSC به مبادلات رمزنگاری عامل انتاریو انجام شده مبنی بر اینکه آنها باید از قوانین محلی اوراق بهادار پیروی کنند یا با اقدامات نظارتی بالقوه روبرو شوند. از شرکتهای رمزنگاری خواسته شد تا در 19 آوریل 2021 با OSC تماس بگیرند تا در مورد چگونگی مطابقت عملکرد خود به عنوان فروشنده یا بازار صحبت کنند.

تنظیم کننده گفت: “با وجود این هشدار ، Poloniex تا 19 آوریل 2021 یا در هر زمان با کمیسیون تماس نگرفت تا مباحث مربوط به انطباق را آغاز کند.”

بدین ترتیب ، کارکنان اجرای OSC درخواست کردند که کمیسیون باید به Poloniex دستور دهد تجارت هر اوراق بهادار یا مشتقه را به طور دائم یا برای یک دوره مشخص شده توسط تنظیم کننده متوقف کند. کارکنان همچنین درخواست کردند Poloniex را از کسب هرگونه اوراق بهادار و ثبت نام به عنوان مدیر صندوق سرمایه گذاری منع کنند.

در این بیانیه آمده است که Poloniex برای هر عدم رعایت قانون اوراق بهادار انتاریو مجبور به پرداخت یک جریمه اداری تا سقف 1 میلیون دلار کانادا است.

OSC گفت: “تا به امروز ، فقط یک فروشنده دارایی رمزنگاری در تنظیم کننده های اوراق بهادار کانادا ثبت شده است.” این مقام خاطرنشان کرد ، تاکنون بیش از 70 سیستم عامل وجود دارد که بحث پیروی از مقررات اوراق بهادار کانادایی را آغاز کرده اند.

نوشته های مشابه

0 0 رای
رتبه مقاله
مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx